TOP

Zespół

Magdalena Kaba

JR Event Manager

Absolwentka Wydziału Ekonomiczno-Socjologicznego Uniwersytetu Łódzkiego. Ekonomistka, fanka ekonomii behawioralnej. Od 5 lat zaangażowana w świat eventów jako modelka i supervisor aż w końcu organizator. Swoją siłę i entuzjazm czerpie z pracy z ludźmi. Miłośniczka kwiatów, literatury oraz psów.”>Ekonomistka, master level dokładności projektów eventowych. W 2014 roku zaczynała przygodę z branżą MICE jako modelka i supervisor. Roztacza w agencyjnym biurze pozytywną aurę. Swoim wdziękiem i elokwencją potrafi przekonać klientów do najtrduniejszych zmian projektowych. Siłę i entuzjazm czerpie z pracy z ludźmi. Fanka ekonomii behawioralnej. Miłośniczka wiosennych kwiatów, dobrej literatury i  psów.

Poznaj zespół

Party Projekt– agencja eventowa od 2008 roku w branży Meetings Incentives Conferences Events. Projektujemy i realizujemy eventy firmowe. Specjalizujemy się w efektywnej organizacji imprez firmowych.

Doskonale czujemy się w relacjach dających swobodę kreacji, ale cenimy też klientów mających dokładnie określone preferencje.